motto
Skip Navigation Links
Úvod
Kontakty
Nabídka vín
Dotaz

Skip Navigation Links
Aktuality
Vinařství
Ovocnářství
Fotogalerie
Administrace

1.6.2016 AKCE PRODLOUŽENA  
  Pro velký úspěch jsme pro Vás prodloužili akci na Müller Thurgau s přívlastkem pozdní sběr! Tak neváhejte! Zásoby se tenčí.  
8.10.2012 Výkup lahví  
  Od 1.ledna 2013 ZRUŠEN VÝKUP LAHVÍ!Lahve od našich vín je možné u nás ponechat bezplatně na další vymytí, které je však natolik nákladné, že úhrada za použitou lahev již není možná.  
1.4.2016 Co se děje.Co se chystá.  
  Jako každý rok i letos se účastníme soutěžní výstavy vín ,,Vinařské Litoměřice". Loni jsme získaly dvě zlaté medaile a ocenění za nej českou kolekci vín. Letos jsme poslali 5 vzorků, především výše zmíněných pozdních sběrů. Akce probíhá 22. - 23. 4. 2016 v KD Litoměřice.Ve hře je více než 700 vzorků nejen z ČR.  
22.4.2016 Výsledky Vinařské Litoměřice  
  Už známe výsledky Vinařských Litoměřic! Letos se Vám můžeme pochlubit dvěmi stříbrnými medailemi! A to za Tramíny ročníku 2015. Jedná se o vína s přívlastkem POZDNÍ SBĚR a VÝBĚR Z HROZNŮ. Tato vína budou v naší nabídce již brzy! Výběr Vám nabídneme na konci měsíce května, a pozdní sběr se u nás na pultech objeví na konci měsíce července.  
5.5.2016 AKCE měsíce května  
  Tento měsíc jsme si pro Vás připravili akci na nejrozšířenější vinnou odrůdu české oblasti, a to na
Müller Thurgau s přívlastkem pozdní sběr. Víno medově žluté barvy, muškátové vůně s jemnou kyselinkou. Zvýhodněná cena je 100,-!
 
5.5.2016 Výběrový TRAMÍN je na pultech  
  Sice bude pátek 13., ale na to my nehrajeme. Zrovna v tento den vysíláme do světa Výběrový Tramín a Veltlínské červené. V našich prodejnách si je můžete zakoupit za cenu 200 Tramín a 95,- Večerka. Těšíme se na Vaší návštěvu.  
15.1.2016 Co se děje.Co se chystá.  
  Na vinicích probíhá vázání tažňů révových keřů. Ve sklepním hospodářství začínáme s čířením vín a následnou filtrací. Pro příznivce našich litoměřických vín se daří příprava obvyklého sortimentu obohacená o Ryzlink rýnský,Tramín, Ruland bílý a šedý v pozdním sběru a dokonce Tramín výběr z hroznů. Ročník 2015 vám přináší Veltlinské červené ranné, lehce voňavé, bílé víno.Dornfelder jsme v hroznech nenakoupili, takže kdo mu fandí, doprodáváme ročník 2014.  


   
© Petr Suchomel